KVIEČIAME DALYVAUTI PROJEKTE „RUOŠKIS BĖGTI“
2019-06-03
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
begimas, sportas
Renginio data: 
2019-06-03

Visada norėjai bėgioti, bet niekada neprisiruošei pradėti? O gal jau ne pirmą sezoną „šlifuoji“ Vilniaus šaligatvius besiruošdamas nubėgti 5, 10, 20, o gal net 42 km? Tam, kad bėgimas būtų šventė, jam reikia gerai pasiruošti. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kartu su Vilnius Marathon kviečia atsakingai ruoštis bėgimui.

„Ruoškis bėgti“ – tai unikalus projektas, kurio dalyviai turės galimybę visą vasarą nemokamai treniruotis su profesionaliais bėgimo treneriais, patirs daug įspūdžių motyvaciniuose renginiuose, gilins žinias žymių lektorių paskaitose.

Projekto tikslas – suteikti žinių apie taisyklingą pasiruošimą įvairių distancijų bėgimui, padėti išvengti traumų ir motyvuoti žmones būti fiziškai aktyviais nepriklausomai nuo jų amžiaus, fizinio pasirengimo ar oro sąlygų. Net jeigu niekada nebandei bėgioti, pasikliauk mūsų treneriais, tai tavo galimybė pradėti!

Projektą startas – birželio 5 dieną. Kviečiame į atvirą paskaitą su lektoriumi, sporto medicinos gydytoju, Daliumi Barkausku.

Žmogus – unikalus gamtoje savo vertikalia kūno padėtimi, kuri turi ir privalumų, ir trūkumų. Iš vienos pusės – mes esame vieni ištvermingiausių bėgikų žinduolių pasaulyje, iš kitos – mūsų šiuolaikinis gyvenimo būdas nebeatitinka originalaus kūno dizaino idėjos ir atsiranda begalė problemų.
Paskaitoje diskutuosime apie būtinas mūsų kūno fizines savybes, norint tapti geru bėgiku/-e, apkrovas, tenkančias kūnui, avalynės pasirinkimą, žmogaus širdies – kraujagyslių, kvėpavimo sistemų ypatybes, racionalios mitybos principus. Todėl jei domiesi viena ekonomiškiausių (pinigų prasme) fizinio aktyvumo formų – bėgimu, esi laukiamas/-a šioje paskaitoje.

Paskaita vyks SMK (Vilniaus Socialinių mokslų kolegijos) didžiojoje salėje, Kalvarijų g. 137E 19 val.

Registracija į renginį būtina. Užsiregistruoti galite čia: https://bit.ly/2VM87RJ

Kviečiame prisijungti prie feisbuko grupės Ruoškis bėgti čia ir sužinoti visą informaciją apie būsimus užsiėmimus.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.