KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į KŪNO SUDĖTIES ANALIZĖS TYRIMĄ IR PASKAITĄ „MOTYVACIJA GYVENTI SVEIKAI“
2019-02-04
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
Kūno analizė, mityba
Renginio data: 
2019-02-04

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia darbingo amžiaus vilniečius registruotis į kūno sudėties analizės tyrimą. Tai – puiki galimybė daugiau sužinoti apie savo kūno sudėtį ir padidinti motyvaciją keisti savo gyvenimo būdą. 

Visiems užsiregistravusiems atliksime kūno sudėties analizę (16.20–17.20 val.). Informuojame, kad tyrimas atliekamas basomis kojomis (be kojinių, pėdkelnių).
Po matavimų bendrai grupėje aptarsime kūno sudėties analizės rezultatų reikšmes (17.20–18.00 val.).
Daugiau informacijos apie kūno sudėties analizės tyrimą, rekomendacijas prieš atliekant matavimus bei rezultatų reikšmių ir normų aprašymą galite rasti: http://www.vvsb.lt/kuno-analize/

Paskaita „Motyvacija gyventi sveikai“ (18.00–19.30 val.). Kaip gerus norus paversti aiškiais rezultatais? Paskaitoje surasite pačius lengviausius kelius tai padaryti. Kiekvienas dalyvis išeis su asmeniniu planu, kaip lengvai ir maloniai pagerinti savo sveikatą. Lektorius Linas Zaronskis – nepriklausomas treneris ir konsultantas.
Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, kurią rasite paspaudę nuorodą: https://goo.gl/forms/2T98Mxd7vfkF0Rak2 Užsiregistravę sulaukite patvirtinimo el. paštu.

Dalyvavimas nemokamas.

Lauksime Jūsų vasario 6 dieną (trečiadienį) Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure, adresu Polocko g. 12-2, Vilniuje.

ORGANIZATORIUS – Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Kilus klausimų prašome kreiptis: tel. (8 5) 234 0235, el. paštu: ramune.daujotaite@vvsb.lt

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.