KVIEČIAME DALYVAUTI PASKAITOJE „ATLEIDIMO PSICHOLOGIJA: AR TEISINGAI SUPRANTAME, KAS TAI YRA?“
2018-02-27
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
atleidimas
Renginio data: 
2018-02-27

Norite akimirką pabūti laimingi – keršykite,
Norite būti laimingi visą gyvenimą – atleiskite.

(Henri Lacordaire)

Gyvename visuomenėje, kurioje niekas iš tiesų nėra apsaugotas nuo apgavysčių, nusivylimų, rūpesčių, meilės kančių, išdavysčių. Neatsargiai ištartas žodis, šiurkštus poelgis ar paprasčiausias nedėmesingumas – tai vos ne kasdienės nuoskaudos, kurias patiriame.

Kas yra tikras atleidimas? Kaip mes jį suprantame? To, kaip ir kitų svarbių dalykų, mūsų niekas nemokė nei vaikystėje, nei jaunystėje, nei tada, kai suaugome. Taip ir gyvename gyvenimą, tempdami su savimi net vaikystėje patirtas nuoskaudas, kurios kaupiasi ir kaupiasi.

Ar nubaudžiame, ar pamokome ir ar bent sustabdome skriaudiką ilgus metus ant jo pykdami ir neatleisdami jam? O gal nuskriaudžiame tik patys save? Kaip tai įvyksta ir kaip to išvengti? Paieškokime atsakymo kartu.

Paskaitos programa:

Kaip mes kiekvienas suprantame atleidimą šiandien?
Ar mokame atleisti, net jei to norime?
Klaidinga atleidimo samprata.
Pasaka apie atleidimą.
Tikras atleidimas – tai…
Paskaitą veda Nijolė Gylė, psichologė, jau penkerius metus Vilniuje vedanti moterų palaikymo grupę „Moterys, kurios myli per stipriai“, BKC sertifikuota koučingo specialistė, konsultuojanti individualiai.

Paskaita vyks kovo 5 d. 18:30-19:45 val. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, adresu M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius (didžiojoje auditorijoje).

Dėmesio! Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/HnCfBStE1FJ8vh323.

Paskaita yra nemokama, tačiau labai norintiems atsidėkoti lektorei turėsime padėkos dėžutę.

PASKAITAS ORGANIZUOJA Vilniaus visuomenės sveikatos biuras