Rokiškio r. sav.

2018 m. pastatytas baseinas, yra viena iš naujausių tokio tipo įstaigų pastatytų Lietuvoje. Šiuolaikiška, saugi, patraukli lankytis, dirbti ir kurti, atvira vietos bendruomenei įstaiga. Inovatyvi, teikianti aukštos kokybės sveikatingumo ir plaukimo sporto paslaugas, plėtros, novatoriškumo srityje, sėkmingai organizuojanti plaukimo sportą, užtikrinanti sklandžią tarpinstitucinę partnerystę, kuri maksimaliai tenkina visų klientų sveikatinimo bei užimtumo poreikius.
Taikos g.21A
8 686 08950
...
Respublikos g. 68, Rokiškis
+370 618 02647
Vaiva Baltrūnaitė - Kirstukienė
Centro paskirtis – pagal kompetenciją įgyvendinti valstybės politiką visuomenės sveikatos priežiūros ir vartotojų teisių apsaugos srityse, vertinti ir valdyti riziką žmonių sveikatai, susijusią su paslaugomis, gaminiais, aplinkos veiksniais ir užkrečiamosiomis ligomis.
Respublikos g. 13, LT-35185, Panevėžys
Stacionarus
...
Nepriklausomybės a. 16, Rokiškis
8 458 51149
Erdvė jaunimui būti ir bendrauti, įvairios jaunų žmonių organizuojamos veiklos (pvz. šokiai, rankdarbiai, stalo žaidimai, filmų peržiūros, informaciniai renginiai).
Respublikos g. 82, Rokiškis
Mobilus telefonas
...
Vytauto g. 8, Obeliai
Mobilusis telefonas
...
St. Dariaus ir St. Girėno g. 6
868413050
...
Respublikos g.96
Mobilus telefonas
Per dvidešimt dvejus nepriklausomos valstybės metus atsinaujino ir išsiplėtė muziejaus ekspozicijos, labai suaktyvėjo įvairiausių parodų, plenerų, muzikos, literatūros vakarų, susitikimų rengimas. Neatsiejama muziejaus veiklos dalimi tapo edukacinės programos skirtos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Muziejaus lankytojai, dalyvaudami krašto istorijos pažinimo, etninės kultūros, senųjų amatų edukacinėse programose, turi galimybę ne tik sužinoti, pamatyti, bet ir patys dalyvauti įvairiuose darbo procesuose, kurti, vertinti.
Tyzenhauzų al.5
Stacionarus telefonas
Visuomenės sveikatos sauga ir kontrolė. Užkrečiamųjų ligų profilaktika ir kontrolė. Vartotojų teisių gynimas visuomenės sveikatos saugos ir paslaugų kokybės požiūriu. Išduoda leidimus – higienos pasus, leidimus ekshumuoti žmonių palaikus.
Juodupės g. 1A
Telefonas/faksas
Aukštosios koleginės studijos, taikomųjų mokslinių tyrimų ir profesionalus meno plėtra.
Laisvės g.13, Rokiškis
Stacionarus
...
Perkūno g. 4
Stacionarus telefonas
Mobilus telefonas
...
Kauno g. 4, Rokiškis
Stacionarus telefonas
...
P.Širvio g.1, Rokiškis
Stacionarus telefonas
Teikia skubią būtinąją medicinos pagalbą, esant nelaimingiems atsitikimams, gyvybei gręsiančioms būklėms, ūmiai susirgus ir užtikrina tolesnį pacientų transportavimą į atitinkamą gydymo įstaigą.
Juodupės g. 1A, LT-42106 Rokiškis
Bendrasis pagalbos centras
Konsultuoja ir nukreipia jaunimą pas tinkamus specialistus su sveikata susijusiais klausimais. Konsultuoja ir koordinuoja specialistus dėl jaunimui plankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo.
Respublikos g. 94, 42136 Rokiškis
Stacionarus telefonas
Mobilus telefonas
Agnė Šapokaitė, Rokiškio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro direktorė
...
P.Širvio g. 1
(8 614) 40 117

Puslapiai

Užsiprenumeruoti RSS - Rokiškio r. sav.
Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.