sportas
2021-09-22
Regionas: 
Ukmergė
Raktažodžiai: 
fizinis aktyvumas
Renginio data: 
2021-09-22

Sporto klubas mada ar nauda ?

 

 

Sportas šiandien madingas tarp visų amžiaus grupių ar tarp abiejų lyčių. Aktyviai sporto salėse ir gryname ore laisvalaikį leidžiančių žmonių gausa džiugina, iš kitos pusės pastebime, kad priešokiais sportuojantys ir tam tinkamai nepasiruošę gyventojai dažnokai nukenčia nuo nepageidaujamų pasekmių – nuovargio, traumų, skausmo“.

Ir iš tiesų, kol judame – tol iš tiesų gyvename. Svarbu suprasti, kad visos mūsų kūno sistemos kenčia nuo pasyvios ir sėslios gyvensenos, kuri su amžiumi tarsi savaime tampa norma. Dauguma senjorų vis dar stereotipiškai galvoja, kad mankšta – tai ponų ar neturinčių ką veikti žmonių prisigalvojimas ar mada. Taip pat daug žmonių labai anksti pradeda galvoti, kad sveikata per silpna, kad visas gyvenimas jau pragyventas.

 Viskas labai paprasta – jūs patys esate savo gyvenimo kūrėjai. Ir jei norite gyventi iš tikrųjų – su vaikais, anūkais, šeimos, draugų rate linksmai ir kokybiškai, o ne prie gydytojo kabineto, vaistinės ar reabilitacijos įstaigose – tai mankšta ir sveikesnė gyvensena yra jūsų vaistas“.
 

 

 

Parengė projekto koordinatorė

Kristina Asteikaitė