Sporto infekcija plito nesuvaldomai

 

Birželio 28 dieną Pasvalio parke plito kitokia, nešanti tik gerą nuotaiką, sveikatą, Sporto infekcija. Tai šeštus metus vykstantis sporto sveikatinantis renginys, suburiantis jaunimą bendram tikslui, bendravimui. O pagrindinis tikslas – jaunimo sveikatinimas ir užimtumas vasaros metu.

„Sporto infekcija“, tai dalis „Vasaros infekcijos“ renginio, kurį organizavo Pasvalio jaunimo darbo organizacija. Dar prie sportinių veiklų, apdovanojimų prisidėjo Pasvalio policijos komisarijato ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai, Sporto mokyklos treneriai.

Prieš prasidedant renginiui savivaldybės gydytoja Dalia Vasiliūnienė ir Pasvalio policijos komisariato viršininkas Dalius Prakuraitis visiems palinkėjo „užsikrėsti“ sportu, įsitraukti į aktyvią sportinę veiklą vasaros metu ir būti sveikiems.

Šiais metais renginys pasižymėjo gausesniu rungčių pasirinkimu: krepšinis 3x3, mažasis futbolas, baudų mėtymas, kamuolio mušinėjimas koja, ištvermės rungtis „lenta“.

Praūžus džiaugsmo ir nusivylimo bangai, apdovanoti dalyviai. Krepšinio rungtyje 18-25 m. amžiaus grupėje geriausi buvo  „Krepšinio komanda“, antri – „Autovaldovas“, treti – KVD komanda. 15-17 m. amžiaus grupėje nugalėtojai „Kūgelio patranka“, BJAR (2 vieta), Gargždų „banga“ (3 vieta). Futbole geriausi buvo „Nesakysiu“ komanda, antri buvo joniškėliečiai, treti – „Vyno degustatoriai“. Labai džiugino tai, kad renginyje dalyvavo iš AB „Pieno žvaigždės“ darbuotojai, subūrę komandą, draugiškai žaidė su jaunuoliais. Jie taip pat buvo apdovanoti dėkingumo medaliais už gero pavyzdžio rodymą jaunimui.

Apdovanoti ir pavienėse rungtyse dalyvavę jaunuoliai. Daugiausiai kamuolį koja išmušinėjo Mantas Kazilionis (200 kartų). Antra vieta atiteko Dmitrijui Bazihalovui, trečią užėmė Rokas Kaušakis.

Norintys išbandyti savo rankų taiklumą laukė ilgoje eilėje, o pirmą vietą laimėjo Silvestras Golcas, antrą – Aleksandras Bajelis, trečią – Tomas Kaveckas.

Didžiausią žiūrovų dėmesį patraukė ištvermės rungtis, kai visi dalyviai išsirikiavo „lentos“ pozicijoje ir demonstravo savo ištvermę. Garbingą pirmą vietą laimėjo Raimondas Černas, išlaikęs 9 minutes, antra vieta atiteko Evaldui Štrėmai, trečia – Žygimantui Gudui.

Visuomenės sveikatos biuro specialistai dėkoja renginio organizatoriams, dalyviams, žiūrovams ir linki sveikai, saugiai džiaugtis vasara.

Simona Pyragytė

 

 

 

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.