Kviečiame Plungės jaunimą sužinoti apie galimybes realizuoti savo idėjas!
2021-10-12
Tema: 
Kita
Regionas: 
Plungė
Renginio data: 
2021-10-12

 

E-komercijos mokymai.

Dalyvaukite nemokamuose mokymuose ir perkelkite savo verslą į elektroninę erdvę, pagilinkite e.komercijos žinias ir atraskite praktinius e.komercijos įrankius!

Registracija

https://bit.ly/ecomGO

 

Kita programa t.y. Akseleravimo.

 Programą sudaro:

  • Įvadiniai mokymai – dalyviams jokie kriterijai netaikomi – gali dalyvauti kas tik nori, iš kur nori. Apribojimas 30 asmenų grupė. Renginiai numatyti kontaktiniu būdu – tad dalyvavimas tik su Galimybių pasu!
  • 5 temos verslo akseleravimo, kuriuose gali dalyvauti TIK Spiečiaus nariai.
  • Programa baigiama kontaktiniais renginiais, kurie vyks Šiauliuose, Birštone ir Utenoje (apjungiant aplinkinius regionus). Renginyje dalyvaus Programos dalyviai, įvairių sričių verslo atstovai, mokymų ekspertai ir kiti svečiai.

Ko šioje programoje mokysime ir kokių rezultatų sieksime? Užbaigęs Programą, Programos dalyvis turi būti pasiekęs bent 3 rezultatus iš žemiau išvardintų:

 

  • turi išsigryninęs tikslinę auditoriją ir gali pateikti konkretų vertės pasiūlymą; 
  • turi pasirengęs verslo modelio drobę (angl. Business Model Canvas) ir gali ją pristatyti ekspertams, kitiems verslo atstovams; 
  • turi parengtą rinkodaros planą su taktinių veiksmų planu ne trumpesniam nei 3 mėn. laikotarpiui (turi atsispindėti konkretus piniginis biudžetas pagal laikotarpį); 
  • turi parengęs ne mažiau kaip 3 mėn. pajamų generavimo planą; 
  • geba naudotis baziniais elektroninės rinkodaros įrankiais, finansinio planavimo įrankiais bei yra supažindintas su tolimesniais verslo planavimo metodais ir įrankiais. 

Programos veiklos efektyvios bei  šiuolaikiškos, įtraukiančios, atitinkančios tarptautinį analogiškų programų turinį bei užtikrinančios, kad programos metu Dalyviai įgis aktualių žinių ir praktinių kompetencijų tolimesniam verslo vystymui.

 

Registracija į pilną programą vyksta čia: https://bit.ly/versloakseleratorius  

Turi klausimų? kreipkis el. paštu: spiecius.plunge@verslilietuva.lt