Kaip atgauti pilnavertį gyvenima ir kaip jį nudažyti ryškesnėmis spalvomis.

Nebesusitvarkau su savo gyvenimu, nebežinau ko noriu , ką galiu ,kaip galiu pakeisti, finansinės problemos, šeimoje viskas gerai ,bet su manimi yra negerai nebežinau kur kreiptis ir ką daryti?

Sveiki,

Svarbu, kad kreipiatės ieškodamas pagalbos. Rašote, kad nepaisant to, jog finansinė bei šeimos situacija jus tenkina, jaučiate, kad kažkas ne taip. Rašote, kad nežinote, ko norite, nesusitvarkote su savo gyvenimu.

Kartais, nepaisant to, kad viskas rodos klostosi puikiai, aplinka tenkina, didelių rūpesčių nepatiriame, bendra savijauta gali būti ne tokia, kokios norėtume. Dažnai to priežastimi yra dalykai, kurių taip paprastai “plika akimi” nepastebime. Tam, kad galėtumėte sau padėti, būtų naudinga apie savo sunkumus pasikalbėti su specialistu. Kartais naujas žvilgsnis į situaciją gali padėti pastebėti, kas vyksta ne taip, kaip viliamės, kokios yra prislėgtos būsenos priežastys.

Jeigu norite pasikonsultuoti su psichologu, tai galite padaryti apsilankęs savo poliklinikos psichikos sveikatos centre. Taip pat, jeigu esate vilnietis, galite kreiptis į Antakalnio poliklinikos budintį psichologą, kuris jus priimtų nemokamai konsultacijai. Su psichologu galite susisiekti: psichologas@antakpol.lt

Jeigu esate iš vietovės, kur specialistą pasiekti sunku, galite paskambinti į Jaunimo liniją ir pasikonsultuoti dėl esamos situacijos. Tel nr.: 880028888

 

Linkiu stiprybės

Į klausimą atsakė:

Milda Vickutė-Bradauskienė
Psichologė