Apdovanotos Dovilų pagrindinės mokyklos futbolininkės
2017-03-11
Regionas: 
Klaipėdos raj.

Apdovanotos Dovilų pagrindinės mokyklos futbolininkės

 

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas kovo 1 dieną Savivaldybės padėkos raštais apdovanojo Dovilų pagrindinės mokyklos mergaičių futbolo komandą ir jų trenerį, kūno kultūros mokytoją metodininką Arūną Šimkevičių, užėmus I vietą ir tapus Lietuvos mokyklų žaidynių čempionais Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo progimnazijų, pagrindinių mokyklų grupėje.

Vasario 24 dieną Kėdainiuose vykusiose varžybose Dovilų pagrindinės mokyklos mergaičių futbolo komanda laimėjo I vietą – tai pirmas toks svarbus doviliškių mergaičių futbolo komandos laimėjimas bei aukščiausias šių mokslo metų žaidynių pasiekimas Klaipėdos rajone.

Mergaičių komandą sudaro 6–8 klasių mokinės, kurios futbolą žaidžia dar tik 1,5 metų. Jų pasiekimais džiaugėsi Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Administarcijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė. Jos linkėjo mergaitėms ir toliau sportuoti bei savo pasiekimais garsinti Klaipėdos rajoną Lietuvoje, taip pat domėjosi, ar mergaitės planuoja savo ateitį sieti su profesionaliu sportu.

Komandos laimėjimais džiaugėsi ir Dovilų pagrindinės mokyklos direktorius Arūnas Grimalis, pasakojęs, kad merginos itin gabios – jos ne tik žaidžia futbolą, bet ir dalyvauja stalo teniso varžybose, bėgioja krosus, net dalyvauja dailyraščio konkursuose. Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius teiravosi, ar merginos norėtų pačios treniruoti vaikus bei džiaugėsi trenerio užsidegimu ir puikiu darbu ruošiant mergaites varžyboms.

Dovilų pagrindinės mokyklos mergaičių futbolo komandos narės bei jų treneris A. Šimkevičius džiaugėsi laimėjimu, parodė gautą nugalėtojų taurę. Komanda vylėsi ir toliau žaisti kovingai, siekti pergalių ir savo pasiekimais garsinti rajoną.

Dovilų pagrindinės mokyklos mergaičių futbolo komandoje žaidžia aštuntokės Viltė Jurgaitytė, Vitalija Žatkina, Greta Saročkaitė, Deimantė Naujokaitė, septintokės Viktorija Tverijonaitė, Eligija Kareivaitė, Danielė Norvaišaitė, Simona Krakytė, Julija Skiotytė, Olivija Kažukauskaitė, Deimantė Jakaitytė ir šeštokė Ineta Petrauskaitė.

Ernesta STRAKŠYTĖ

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė

 

Daugiau skaitykite čia

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.