Gargždų atvirame jaunimo centre vykusiame JPSPP viešinimo renginyje svečiavosi atlikėjas – Ironvytas

Vasario 15 d. Gargždų atvirame jaunimo centre susirinkusieji kitaip šventė „Valenteškę“. Jauni žmonės susitiko su reperiu, verslininku Ironvytu.

Paskaitos metu jaunimas diskutavo meilės sau, gyvenimui ir lytinio švietimo temomis. Dainininkas sulaukė daug klausimų apie asmeninį gyvenimą, į kuriuos nuoširdžiai atsakė. Po seminaro jaunimas sulaukė staigmenos – Ironvytas atliko geriausius savo kūrinius.

Dainininkui išvykus socialiniame tinkle „Instagram“ renginio dalyviai negailėjo padėkų. Renginys buvo vykdomas pagal projektą „Sveikatos netolygumų mažinimas Klaipėdos rajono savivaldybėje diegiant jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelį“.

Projektas orientuotas į 4 sritis: psichoaktyvių medžiagų, neigiamo poveikio sveikatai mažinimas, savižudybių ir savižalos mažinimas, antsvorio ir nutukimo neigiamo poveikio sveikatai mažinimas.

Šiais ir panašiais klausimas drąsiai galite kreiptis į jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorę Eriką Meškauskytę. Ją galite sutikti užsukę į Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą, Priekulės atvirą jaunimo erdvę bei prie Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.