„Vaivorykštėje“ – popietė su kūrėju
2016-12-20
Regionas: 
Klaipėdos raj.

Gruodžio pradžioje „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių ir jų tėvų, mokytojų bei kitų bendruomenės narių širdis šildė rašytojo Vytauto V. Landsbergio apsilankymas. Renginyje dalyvavo ir Agluonėnų pagrindinės mokyklos 8–10 klasių mokiniai, paskatinti mokyklos bibliotekininkės A. Valutienės ir lietuvių kalbos mokytojos R. Petraitienės.

Vytautas V. Landsbergis – be galo veikli asmenybė: ne tik poetas, bet ir teatro bei kino režisierius. Papasakojęs apie savo kūrybinį kelią, mėgstamus kūrinius, leido klausytojams susigretinti su kūrinio personažais. Kūryba, anot svečio, yra tikra tik tada, kai leidžia įsijausti. Kūrybinėse stovyklose jis vaikus skatina atsipalaiduoti, pajusti personažų patirtį.

Kūrėjas atvirai pasakojo apie įsimintiniausius savo gyvenimo įvykius, jaunystės išdaigas, atskleidė bendravimo su jaunimu patirtį. Ypač įstrigo jo mintis apie Lietuvos šiandieną: „Aš galvoju, kad į Lietuvą mes turime žiūrėti kaip į sergančią mamą – galima ją palikti ir išvažiuoti, bet galima ir pagalvoti, ką aš galiu padaryti, kad jai būtų geriau. Ir stengtis tai daryti.“

Laikas su kūrėju prabėgo be galo greit ir nepastebimai. Dažniau savo sielą palepindami prasminga knyga, vertingu filmu, kultūros renginiais, atrasime save. Pripažinkime – gūdžią ir tamsią žiemos popietę šiluma reikalinga!

Daugiau skaitykite čia

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.