Jaunuoli, „Ar viską žinai apie žalingus įpročius“?
2018-12-19
Regionas: 
Klaipėdos m.
Renginio data: 
2018-12-19

Šiais laikais žalingi įpročiai tampa viena didžiausių problemų,o asmenų, turinčių šiuos įpročius, amžius vis jaunėja. Dabar mažiau yra ne tų, kurie vartoja alkoholį ar rūko, o tų, kurie to atsisako. Alkoholizmo, rūkymo ir narkomanijos problema linkusi didėti, todėl dažnėja ir priklausomybių rizikos pavojus. Inicijuodami švietimą žalingų įpročių tema, jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorė š.m. Lapkričio  21 ir 27 dienomis įvykdė protmūšį „Ar viską žinai apie žalingus įpročius“ 7-okams ir 8-okams „Verdenės“ progimnazijoje ir „Universa Via“mokykloje. Mokiniai aktyviai dalyvavo ir diskutavo apie žalingus įpročius, jų neigiamą poveikį sveikatai, rizikingą elgesį, istorinius bei biologinius aspektus. Jaunuoliai turėjo galimybę įgyti naujų žinių šia tema.

"Verdenės" progimnazijoje pirmoje vietoje liko mokinių komanda "Aceit", antroje- "Kiečiausi", trečioje- "Jaunimas", o ketvirtoje- "Mokiniai".

„Universa Via“ mokykloje pirmos vietos nugalėtojai buvo „Šaunuoliai“, kurių komanda surinko daugiausiai taškų. Originaliausias pavadinimas iš visų dalyvavusių klasių buvo „Herbal life for life“. Visų klasių mokiniai aktyviai bendradarbiavo komandose ir laimėjo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro prizus.

Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems mokiniams!

Nuoširdžiai dėkojame mokyklų visuomenės sveikatos specialistėms, mokytojoms ir mokyklos administracijai.