Apie meilę sau
2017-02-22
Tema: 
Kita
Regionas: 
Elektrėnai
Renginio data: 
2017-03-01
Kaina: 
nemokama

2017 m. kovo 1 d. LMS EMSIC kviečia pasiklausyti įkvepenčios istorijos ir pasišnekučiuoti su Lina Brazau.Renginys skirtas tik moksleiviams.
Lina Brazau apie save:
Man - 28 metai. Esu fotografė, fotomodelis, neseniai apsigyniau jau antrajį savo bakalaurą.
Mokykloje buvau kukli, turėjau baimę kalbeti prieš auditoriją, nebuvau populiari ir mėgstama bendraamžių. Mėgdavau tinginiauti, tad ir pažymiai nebuvo patys aukščiausi.
Susidūriau su sunkumais gyvenime kaip ir dauguma jūsų.
Dabar aš mėgstu bendravimą ir žmones. Džiaugiuosi kiekviena diena, įgyvendinu savo svajones. Džiaugiuosi smulkmenomis: rytu, kai atsikeliu, ir nesvarbu ar saulė šviečia, ar lietus pliaupia. Taip pat džiaugiuosi artimųjų šypsenomis, apkabinimais. Gyvenimas susideda ...iš smulkmenų, jos visos svarbios. Nesvarbu kokio amžiaus žmogus bebūtų – svajones įgyvendinti nėra per vėlu. Paauglystėje turėjau vidinę nuojautą, jog galėčiau vaidinti kine, tik man trūko drąsos ir pasitikėjimo savimi. Šiuo metu aš turiu vaidmenį filme.
Aš manau, kad yra geriau pabandyti ir paeiti nors pusę žingsnio pirmyn, negu likti stovėti vietoje arba dėl disharmonijos savo viduje pradėti eiti atbuliniu žingsniu. Net jeigu ir nueisite į priekį ir pasiklysite, kiekviename takelyje galite atrasti dar daugiau negu pagrindiniame kelyje. Juk tam, kad pažintume savo aplinką, pirmiausia ją reikia ištyrinėti.

Seminare papasakosiu savo istoriją, pokyčius, patyrimus ir atradimus, įkvėpsiu nebijoti daryti tai, ko trokštate labiausiai! Svajoti reikia ne tyliai, o garsiai!