KVIEČIAME Į PASKAITĄ „POPULIARIAUSIOS DIETOS IR JŲ TAIKYMAS“
2019-02-11
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
mityba, dieta
Renginio data: 
2019-02-11

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia darbingo amžiaus asmenis į paskaitą „Populiariausios dietos ir jų taikymas“.

Šiuo metu, gerėjant gyvenimo kokybei, tobulėjant technologijoms ir gausėjant informacijai, visame pasaulyje yra daugybė įvairiausių dietų, kurių laikantis skelbiama, jog visi žmogaus sveikatos sutrikimai bei jo nepasitenkinimas savo išvaizda, gali lengvai pranykti. Deja vaikantis populiarųjų dietų, žmonių maitinimasis gali tapti nevisavertis, būti sunku užtikrinti tinkamą bei adekvatų maistinių medžiagų kiekį, o jų trūkumas ar perteklius sąlygoja didesnę tikimybę įvairioms lėtinėms neinfekcinėms ligoms atsirasti.

Paskaitos metu aptarsime dietas skambiausiais pavadinimais, kalbėsime ir sužinosite apie būkles, kuomet jos taikomos ir veiksmingos. Apie tai ir daugiau sužinosite paskaitoje.

Paskaita vyks 2019 m. vasario 19 d. (antradienį) 18.00 val. (trukmė 1,5 val.),  Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biure, polocko g. 12 – 2, Užupyje, Vilniuje.

Atvykę sekite nuorodomis „Paskaita – „Populiariausios dietos ir jų taikymas “.

Paskaitą skaitys gydytoja dietologė Gertruda Babravičienė.

Dėmesio! Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, paspaudus šią nuorodą: https://docs.google.com/forms/d/1A1O_920EKTKts4owE1txGNlBajcb6RiSWgkB1_v...

Užsiregistravę sulaukite patvirtinimo el. paštu.

Paskaita yra nemokama.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.