KVIEČIAME Į PASKAITĄ „VIDINĖ MOTYVACIJA: KAIP JI ATSIRANDA IR KAIP JĄ UGDYTI?“
2018-05-28
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
Motyvacija
Renginio data: 
2018-05-28

Apie vidinę motyvaciją dažnai kalbama kaip apie ypatingą, tarytum iš dangaus nusileidžiantį dūmą, kuriam esant visi kasdieniniai rūpesčiai ar reikalai tarsi išsisprendžia savaime. Ir išsisprendžia ne šiaip, o tobulai!

Tam, kad sukurtų kažką ypatingą, menininkai laukia atsklendžiančios mūzos. Paprastas žmogus labai panašus į menininką – tam, kad nudirbtų kasdienius darbus, atliktų pareigas ar tiesiog perskaitytų knygą, jis laukia motyvacijos. Kalbėdami apie motyvaciją specialistai perspėja, jog ji būna dviejų tipų: išorinė ir vidinė. „Čiupti, laikyti ir nepaleisti“ derėtų vidinės. Tik kaip žinoti, kur ji yra, kaip atrodo ir kaip ją sugauti?

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizuoja ir kviečia į paskaitą „Vidinė motyvacija: kaip ji atsirada ir kaip ją ugdyti?“.
Jos metu kalbėsime:

– Kuo skiriasi vidinė ir išorinė motyvacija?

– Kaip atrodo vidinė motyvacija?

– Kaip prisikviesti vidinę motyvaciją?

– Kaip žinoti, kad „jau apėmė“ vidinė motyvacija?

– Ką daryti jei vidinė motyvacija niekaip neateina?

– Kur ir kada dingsta vidinė motyvacija?

– Kaip išlaikyti ir išsaugoti atėjusią vidinę motyvaciją?

Paskaitą ves Vilma Juškienė. Ji yra sertifikuota socialinio-emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, vieno didžiausių tinklaraščių tėvams apie vaikus Lietuvoje – http://lefemily.lt/ – autorė. V. Juškienė taip pat veda seminarus įmonėms, suaugusiems ir jaunimui, teikia individualias-asmenines konsultacijas, rašo straipsnius žurnalams, portalams ir tinklaraščiams, padeda žmonėms įsisąmoninti, kad kasdienis užsidegimas, džiaugsmas, ramybė ir darna nėra sudėtingai pasiekiami dalykai. Dažniausiai pakanka labai paprastų, visiems gerai žinomų, bet nepelnytai pamirštų dalykų.

Paskaita vyks š. m. gegužės 28 d. 18:30-20:00 val. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, adresu M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius (didžiojoje auditorijoje).
Dėmesio! Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/u3ZsWkhwLZDO99Jk2.
Paskaita yra nemokama, tačiau norintiems atsidėkoti lektorei turėsime padėkos dėžutę.

PASKAITAS ORGANIZUOJA Vilniaus visuomenės sveikatos biuras

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.