KVIEČIAME Į PASKAITĄ „KAIP PASAKYTI „NE“?“
2018-03-29
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
Psichologinė sveikata
Renginio data: 
2018-03-29

Kovo 29 dieną 18 val. Vilniaus visuomenės sveikatos biure (Polocko g.12-2) vyks paskaita „Kaip pasakyti „NE“?“ Ją ves Simonas Berenis, Sveikatos psichologijos magistrantas (VU), Kognityvinės elgesio terapijos (LSMU) praktikas ir konsultantas Moderniosios terapijos centre.

„Kaip pasakyti „NE“ – žavinga tema. Ji žavinga tuo, kad yra naudinga ir tam tikra prasme išlaisvinanti. Iš vienos pusės, pasakyti „NE“, būna, labai norisi ar netgi reikia. Iš kitos pusės, atrodo, jog tai padaryti gali būti labai sunku. Šiame seminare bus aptartos  svarbios nuostatos, vidinės taisyklės bei įsitikinimai apie save, kurie suteikia drąsos pasakyti „NE“. Taip pat bus praktiškai mokoma tam tikrų komunikacinių technikų, kurios leis atlaikyti kitų spaudimą daryti tai, ko jūs nenorite, o daryti tai, ko išties norisi“, – apie paskaitą paskaoja psichologas S. Berenis.

Apie Simoną Berenį

Paauglių ir suaugusiųjų psichologas, per praktiką susidūręs su sergančiais depresija, nerimo sutrikimų turinčiais ir suicidiškais pacientais. Jo konsultuojamų temų sąraše taip pat – valgymo sutrikimai, alkoholizmas. Keldamas savo kvalifikaciją, daugiausia dėmesio skyrė depresijos, nerimo sutrikimų (fobijos, panikos priepuolių) temoms.

Jo moto: „Nuoširdumas daro stebuklus“.

Paskaita vyks kovo 29 dieną 18 val.  Vilniaus visuomenės sveikatos biuro patalpose (Polocko g.12-2).

Paskaita yra nemokama. 

Dėmesio: dalyvių skaičius ribotas, dėl to būtina iš anksto užsiregistruoti el. paštu: renginiai@vvsb.lt.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.