UGDYMO ĮSTAIGAS KVIEČIAME JUNGTIS PRIE „SAUGUMO AKADEMIJOS SU PELYTE VISAŽINE“
2017-11-13
Tema: 
Kita
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
vaikų saugumas
Renginio data: 
2017-11-13

Vaikų saugumas yra vienas iš prioritetų mūsų gyvenime. Suaugusieji negali lydėti vaiko kiekviename jų žingsnyje ir apsaugoti nuo visų galimų pavojų. Todėl labai svarbu ugdyti vaikų savisaugos įgūdžius, formuoti kritinį mąstymą bei skatinti pasitikėjimą savimi.

Šiemet Vilniaus visuomenės sveikatos biuras  vėl kviečia jungtis ugdymo įstaigas prie „Saugumo akademijos su Pelyte Visažine“. Siūlome organizuoti užsiėmimus su ugdytiniais saugumo klausimais.  Mes savo ruožtu patobulinome ir papildėme užsiėmimo knygelę „Saugumo akademija su Pelytė Visažinė“. Sukurtos užduotys padės paįvairinti užsiėmimus žaidimais, nukreips kalbėtis pasirinktą temą bei sužadins vaikų smalsumą saugumo klausimais. Skirtingai pamokai galėsite naudoti vis kitas užduotis.

Rekomenduojamas amžius 5-7 m.

Programos vykdymo laikotarpis spalio 15- lapkričio 24 d.

Taip pat nuo lapkričio 13 d. dvi savaites bus aktyvus interaktyvus saugumo akademijos testas su Pelyte Visažine, kurį rasite mūsų puslapyje www.pelyte.365.lt

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia ugdymo įstaigų auklėtinius kartu su tėvais jungtis prie „Saugumo akademijos su Pelyte Visažine“ testo sprendimo maratono.

2017 m. lapkričio 13–27 d. veiks linksmas, specialiai vaikams sukurtas, vaikų žinias tikrinantis testas. Užduotys padės pasitikrinti žinias apie kelių eismo taisykles, kaip vengti pavojaus ir saugiai leisti laiką namie, darželyje ir žaidimų aikštelėje. Atlikus užduotį, atsiras naudingų pastabų ir perspėjimų.

Tėveliai, prisijunkite prie Saugumo akademijos ir smagiai bei prasmingai praleiskite laiką su vaikais. Įsidėmėsite svarbiausias taisykles ir sužinosite, kokius vaikų savisaugos įgūdžius reikėtų patobulinti.

Testas skirtas 4–8 metų vaikams.

Aktyviausiai saugumo akademijoje dalyvaujančios 2-3 ikimokyklinio ugdymo įstaigos bus apdovanotos atspausdintomis Pelytes Visažines užduočių knygutėmis, bei galės pasikviesti akciją „Būk matomas“, kurios metų vaikams ant viršutinių drabužių bus tvirtinami pasirinktos formos ilgalaikiai atšvaitai. Bus atrinkti 2-3 aktyviausi darželiai, pagal pateiktas užsiėmimų ataskaitas, iki lapkričio 24 d., bei aktyvumą sprendžiant interaktyvų saugumo testą su Pelyte Visažine.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.