Antakalnio poliklinikoje - atvirų durų dienos merginoms
2016-12-13
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
ginekologo konsultacijos
Renginio data: 
2016-12-13

Kiekvieno žmogaus siekiamybė - visapusė fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė. O tai - sveikatos apibrėžimas. Antakalnio poliklinika kviečia visas merginas ir su jaunimu dirbančius specialistus apsilankyti atvirų durų dienose „Merginos sveikata“ ir daugiau sužinoti apie moterų lytinę sveikatą. Juk tai neatsiejama geros gyvenimo kokybės dalis, tačiau ar pakankamai apie tai žinome?

Atvirų durų dienose iš arčiau pamatysite, kur vyksta moterų konsultacijos, sužinosite apie gydytojų ginekologų darbo specifiką. Tai puiki galimybė iš srities profesionalės gydytojos ginekologės Reginos Giliasevičienės sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus bei draugiškoje aplinkoje pakalbėti apie dalykus, apie kuriuos kalbėti kartais ne taip drąsu.
Susitikimuose gali dalyvauti tiek individualūs asmenys, tiek grupės - tai priklauso nuo jūsų poreikių.
Susidomėjote ar turite klausimų? Galbūt turite idėjų ir pageidavimų, ką norite sužinoti bei pamatyti? Rašykite gydytojai Reginai Giliasevičienei regina.giliaseviciene@antakpol.lt.
Atvirų durų dienos „Merginos sveikata“ vyksta nuo lapkričio 21 d. iki gruodžio 30 d. Gydytoja jus kviečia apsilankyti poliklinikoje 13 – 14 val. šiomis dienomis, tačiau galite tartis ir dėl kito laiko. Registruodamiesi nurodykite pageidaujamą datą ir laiką.

Poliklinikoje taip pat vykdomos nemokomos individualios konsultacijos dėl kontracepcijos, kuriose merginos gali išgirsti rūpimą informaciją apie patikimas apsaugos priemones. Apie konsultacijas daugiau sužinosite www.antakpol.lt skiltyje „Paslaugos jaunimui“.
Renginiai finansuojami 2009 – 2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis.