Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - menu_set_active_trail() (eilutė 2405/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/menu.inc).
  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - require_once() (eilutė 341/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/module.inc).
„Emocinis intelektas ir vaikai“
2016-10-16
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
vaikai, psichologinė pagalba
Renginio data: 
2016-10-25
Kaina: 
mokama

Dažnai pastebime, kad vaikai labai skirtingai reaguoja į tas pačias situacijas, o kylančius jausmus išreiškia ne vienodai. Vieni vaikai greitai supyksta ir puola muštis, kiti - ima verkti ar tiesiog pasako, ką jaučia. Kas tai lemia? 

Neretai darželiuose, mokyklose ar tiesiog spaudoje girdime, kaip svarbu lavinti vaiko emocinį intelektą. Kaip tai susiję? Kas yra tas emocinis intelektas? Iš ko jis susideda, dėl ko svarbu jo ugdymas bei ką tėvai gali padaryti, norėdami vaikui padėti ugdyti emocinį intelektą? 

Seminarą veda Justina Kukanauzaitė - sveikatos psichologijos magistrė, Lietuvos psichologų sąjungos narė, vedanti grupinius užsiėmimus, individualias konsultacijas bei viešus seminarus. Specializuojasi ir domisi motyvacija, streso valdymu, savęs pažinimu, sveikatos, skausmo psichologija, vaikų auklėjimu, jų kalbos sunkumais.

Daugiau apie seminarą: http://bit.ly/PIMCemocinisintelektasirvaikai

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.