Edukacinis-patyriminis užsiėmimas: Stresas ir jo įveika
2017-07-30
Regionas: 
Vilniaus r. sav.
Renginio data: 
2017-08-29 to 2017-08-30
Kaina: 
nemokama

Nenorime jūsų gąsdinti, bet artinasi dar vieni mokslo, studijų bei darbo metai. Kiekvienas rudens sezono laukiame skirtingai. Vieniems, vos tik pagalvojus apie jį, nemalonus nerimo jausmas sukausto rankas. Kitiems – mintis apie naują pradžią kelia malonų jaudulį bei suteikia energijos. Skirtingos reakcijos, bet priežastis ta pati – stresas. Apie tai, kas yra stresas, kokie įvykiai jį sukelia, kaip atpažinti, kada jis teigiamas, o kada neigiamas, kalbėsimės rugpjūčio 29 d. edukaciniame-patyriminiame užsiėmime „Stresas ir jo įveika“. Renginys nemokamas, skirtas 14-29 m. žmonėms.

Užsiėmimo metu susipažinsite su streso reakcijos fiziologija, o taip pat emociniais, kognityviniais bei elgesio požymiais. Praktinėje dalyje diskutuosime apie streso mažinimo būdus, taip pat turėsite galimybę išmėginti juos patys. Užsiėmimą ves psichologė Živilė Rimšaitė.

Į renginį būtina iš anksto registruotis, nes dalyvių skaičius ribotas. Tai padaryti galite paspaudę nuorodą: bit.ly/stresoiveika

KUR? 
Antakalnio poliklinikoje (Antakalnio g. 59, Vilnius)

KADA? 
Rugjūčio 29 d. 17:30-20:00

Renginys finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės ir Antakalnio poliklinikos iniciatyva, įgyvendinant projektą “Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio diegimas Vilniaus miesto savivaldybėje”.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.