Edukacinis-patyriminis užsiėmimas: Stresas ir jo įveika
2017-07-30
Regionas: 
Vilniaus r. sav.
Renginio data: 
2017-08-29 to 2017-08-30
Kaina: 
nemokama
Renginys Facebook: Stresas ir jo įveika

Nenorime jūsų gąsdinti, bet artinasi dar vieni mokslo, studijų bei darbo metai. Kiekvienas rudens sezono laukiame skirtingai. Vieniems, vos tik pagalvojus apie jį, nemalonus nerimo jausmas sukausto rankas. Kitiems – mintis apie naują pradžią kelia malonų jaudulį bei suteikia energijos. Skirtingos reakcijos, bet priežastis ta pati – stresas. Apie tai, kas yra stresas, kokie įvykiai jį sukelia, kaip atpažinti, kada jis teigiamas, o kada neigiamas, kalbėsimės rugpjūčio 29 d. edukaciniame-patyriminiame užsiėmime „Stresas ir jo įveika“. Renginys nemokamas, skirtas 14-29 m. žmonėms.

Užsiėmimo metu susipažinsite su streso reakcijos fiziologija, o taip pat emociniais, kognityviniais bei elgesio požymiais. Praktinėje dalyje diskutuosime apie streso mažinimo būdus, taip pat turėsite galimybę išmėginti juos patys. Užsiėmimą ves psichologė Živilė Rimšaitė.

Į renginį būtina iš anksto registruotis, nes dalyvių skaičius ribotas. Tai padaryti galite paspaudę nuorodą: bit.ly/stresoiveika

KUR? 
Antakalnio poliklinikoje (Antakalnio g. 59, Vilnius)

KADA? 
Rugjūčio 29 d. 17:30-20:00

Renginys finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės ir Antakalnio poliklinikos iniciatyva, įgyvendinant projektą “Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio diegimas Vilniaus miesto savivaldybėje”.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.