Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - menu_set_active_trail() (eilutė 2405/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/menu.inc).
mokymai, skirti specialistams dirbantiems su jaunimu
2016-03-01
Regionas: 
Varėna
Renginio data: 
2016-03-01
Kaina: 
nemokama

Vasario 18 dieną startavo "JPSPP Varėnos rajono savivaldybėje prieinamumo ir kokybės gerinimas įdiegiant jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelį" projekto mokymai. Informatyvūs mokymai skirti visuomenės sveikatos specialistams, psichologams, specialistams dirbantiems su jaunimu. Mokymai vedami aktualiomis jaunimo sveikatos temomis:

Komandinis darbas ir komunikacija sveikatos srityje.

Jaunimo psichikos ligų priežastys ir gyvenimo įgūdžių ugdymas.

Jaunimo požiūris į priklausomybių prevenciją ir vykdomą prevencinę veiklą.

Rizikos faktoriai, keliantys grėsmę jaunimo priklausomybių formavimuisi.

Informacijos reikšmė jaunimo priklausomybių prevencijoje: pagrindinės klaidos ir praktiški pasiūlymai.

Subalansuota mityba.

Vertingos informacijos apie komandinį darbą ir komunikaciją sveikatos srityje pateikė psichologė Dr. V. Grigaliūnienė. Metodinių ir praktinių užduočių pagalba mokymų dalyviai susipažino su komandos formavimo procesu ir komandinio darbo pranašumais. Efektyvus komandinis darbas siejamas su kokybiška veikla ir sėkmingu bendro tikslo siekimu – mažinti jaunų žmonių sergamumą Varėnos rajone.

Viena iš didžiausių jaunimo sveikatos problemų – blogėjanti psichinė sveikata. Kokios elgesio sutrikimų priežastys, kodėl blogėja jaunų žmonių emocinė būsena, kodėl jaunas žmogus pilnas nemeilės ir nevilties gyvenimui ir kaip padėti jaunam žmogui – apie tai kalbėjo Dr. V. Grigaliūnienė.

 

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.