Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - menu_set_active_trail() (eilutė 2405/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/menu.inc).
jaunimui apie sveikatą
2016-02-22
Regionas: 
Varėna
Renginio data: 
2016-02-18
Kaina: 
nemokama

Vasario 18 dieną Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro JPSPP koordinacinis centras, bendradarbiaujant su Varėnos rajono darbo birža, organizavo visuomenės sveikatos specialistų susitikimą su Varėnos rajono jaunimu.

Jaunam žmogui, pradedančiam savarankiškai dalyvauti visuomenės gyvenime, iškyla daug problemų, kurių dažnai nesugeba įveikti vien savo jėgomis. Viena aktualiausių problemų – sveikatos problemos. Koks jaunų žmonių požiūrį į jų sveikatos būklę. Ar jie jaučiasi sveiki? Kokias didžiausias problemas įvardija? Ar blogi įpročiai yra reikšmingi kalbant apie blogėjančią jaunų žmonių sveikatą?

Susitikimo metu jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinio centro koordinatorė aptarė, kaip kiekvienas jaunas žmogus gali sau padėti  sprendžiant sveikatos problemas. Jaunimas turi  dėmesį sutelkti į savo gyvenimo būdą  – kad jaunuolis jaustųsi sveikas ir gyventų pilnavertį gyvenimą, jaunas žmogus turi atitinkamai maitintis, judėti, vengti blogų įpročių.

Šiais laikais jaunas žmogus patiria nemenką stresą, tačiau, kaip kovoti su juo žino ne visi. Susitikimo metu JPSPP koordinacinio centro psichologė suteikė žinių, kaip atpažinti ir įveikti stresą, nes streso įveikimas, tai pirmas žingsnis į ramesnį ir sveikesnį gyvenimą.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.