Pasvalio Petro Vileišio gimnazistų diena Pasvalio Visuomenės sveikatos biure

Pasvalio Petro Vileišio gimnazistų diena Pasvalio Visuomenės sveikatos biure

Spalio 14 dieną Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biure vyko gimnazistų diena. Šis renginys – tai pavasarį gimnazijoje vykusio populiaraus renginio „Pasiekimų dienos“ geriausiai klasei skirtas prizas, kuria pripažinta Pasvalio P.Vileišio gimnazijos 3 klasė.
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė, portalo koordinatorė S.Pyragytė gimnazistus supažindino su Pasvalio jaunimo portalo http://www.sveikatostinklas.lt/ veikla (Facebook paskyra: Sveikatos tinklas Pasvalys).
Lietuvos Kyokushin Karate Federacijos sertifikatą 1 Dan Kyu turintis treneris G.Kazilionis kartu su auklėtiniu Deividu Varna demonstravo kyokushin technikos pagrindus ir aiškino kaip ši technika gali praversti ekstremaliose situacijose.
Panevėžio apskr. VPK Pasvalio raj. Policijos komisariato pareigūnai V.Doda bei A.Bučinskas paaiškino apie policijos pareigūno darbą ir darbo priemones.
Po to gimnazistai buvo pakviesti į „Druskos kambarį“, esantį Vš.Į. Pasvalio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro padalinyje – Psichikos dienos centre. Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinio centro koordinatorė V.Ramanauskienė papasakojo apie tai, kad šiame centre 14-29 metų jaunimas gali kreiptis įvairiais sveikatos priežiūros klausimais: psichikos sveikatos, savižudybės ir savižalos grėsmės, traumų ir nelaimingų atsitikimų, su mityba susijusių ligų, sutrikimų, fizinio aktyvumo, lytinės ir reprodukcinės sveikatos sutrikimų, lytiškai plintančių ligų, neplanuoto nėštumo) klausimais. Esant poreikiui, nukreipiama prisiregistruoti pas kitus sveikatos priežiūros specialistus, padedama jaunimui spręsti iškilusias socialines ir kitas problemas. JPSPP koordinacinio centro adresas : Geležinkeliečių g. 70, Pasvalys, jis veikia darbo dienomis nuo 9 iki 16 val., tel. 8 65 56 2822, el. paštas koordinatorius@pasvaliopaspc.lt
Gimnazistai kartu su auklėtoja V.Skardžiuviene noriai dalinosi įspūdžiais ir dėkojo šio renginio organizatorei Simonai už gerus įspūdžius.

Pasvalio rajono sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.