Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/menu.inc).

Psichologinė pagalba

Atrodo, kad gyvenimas nemielas, kyla sunkumų bendraujant ar net minčių apie savižudybę, problemos ir konfliktai šeimoje, Jums atrodo, kad jūsų niekas nesupranta, nepasitikite savimi, kyla baimės, praradote motyvaciją darbui ir poilsiui, nesusitvarkote su stresu, patyrėte psichologinę traumą ar netekote artimo žmogaus. Tai galimos rimtos psichologinės krizės požymiai. Tačiau į išgyvenamas krizes galima žiūrėti kaip į galimybes, kurias įveikdami galite ne tik susitvarkyti su iškilusia psichologine problema, bet ir įgyti naujos patirties ir gyvenimiškos išminties.

Ar žinote ką daryti ir kaip elgtis, kur kreiptis kai Jūs, Jūsų artimas žmogus, draugas, ar net nepažįstamas žmogus atsidūrė tokioje situacijoje?

Skubią pagalbą psichologinės krizės atveju galite gauti kreipęsi į šias institucijas ar organizacijas. 

Psichologinės pagalbos tarnybos 

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.