Klaidos žinutė

User warning: The following module is missing from the file system: turinio_tipai. In order to fix this, put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).

geros_nuotaikos_link_logo.png

1.1. KUO MAN GALI BŪTI NAUDINGA ŠI PROGRAMA

Tai programa jauniems žmonėms, norintiems sužinoti, kaip įveikti stresą, sustiprinti pasitikėjimą savimi, geriau valdyti savo nuotaiką,  depresijos ir nerimo simptomus.

Naudodamiesi šia programa, Jūs suprasite, ką daryti, kad bloga nuotaika neužsitęstų per ilgai. Taip pat sužinosite apie būdus, padedančius valdyti nerimą kasdieniame gyvenime, bendraujant. Tai padės įgyti pasitikėjimo savimi, ugdyti stipresnį, stresams atsparų charakterį.

Savigalbos programa „Geros nuotaikos link“ yra priemonė, kurios tikslas – suteikti informacijos ir padėti įgyti savijautos gerinimo įgūdžių. Kurdami šią programą rėmėmės kognityvinės elgesio terapijos teorija ir principais.

Jei manote, kad galite sirgti depresija ar turite kitų psichikos sveikatos sutrikimų, rekomenduojame šioje programoje dirbti konsultuojantis su gydytoju ar psichologu – taip užtikrinsite didesnį programos efektyvumą.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.