„Sveikuolių sveikuoliai" pirmasis etapas
2017-11-03
Regionas: 
Šakiai
Renginio data: 
2017-11-03

Tarpusavyje rungėsi 12 komandų. Patys mažiausieji atstovai atkeliavo iš Šakių lopšelio darželio „Berželio“ ir priešmokyklinukai iš Griškabūdžio gimnazijos. Gausiausia buvo 1- 4 klasių moksleivių amžiaus grupė: Plokščių mokyklos DC, Griškabūdžio gimnazijos, Slavikų pagrindinės ir Lukšių „V. Grybo“ mokiniai. 5- 6 klasių amžiaus grupėje susitiko Lukšiečių ir Plokštiečių komandos. 7-8 klasių amžiaus grupėje rungtyniavo Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos ir Griškabūdžio gimnazijų gimnazistai. Vyriausių amžiaus grupėje dalyvavo Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyrius moksleiviai, kurie ir vyks į antrąjį turą. Vaikinų komandą parengė auklėtoja Rasa Blekaitienė ir sveikatos spec. Benita Petrauskienė.

 

Renginį pradėjo sveikinimo žodžiu Šakių rajono savivaldybės VSB direktorius V. Lebedžinskas. Moksleivius pasveikino ir padrąsino Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis. Šakių kultūros centro šokio teatro šokėjos, vadovė Laura Saunorienė, ne tik padovanoju šokių pasirodymus, bet ir pamokė šokio pradmenų. Konkurso metu moksleiviai pademonstravo paruoštus namų darbus, komandų kapitonai kovojo kapitono rungtyje, komandos atliko teorines ir praktines užduotis pirmosios pagalbos rungtyje „Suteik pagalbą“, rungėsi judrumo, vikrumo užduotyse. 

 

Moksleivių žinias ir įgūdžius vertino: komisijos pirmininkas Šakių rajono savivaldybės VSB direktorius Viktoras Lebedžinskas, sveikatos specialistė Indrė Biemolt, Šakių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto sk. Vyriausioji specialistė Sofija Liudžiuvienė, Vyriausioji specialistė Evelina Domeikaitė – Dovydaitienė, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja moksleivių sportui Rima Mozūraitienė. 

 

Pirmųjų vietų nugalėtojais tapo ir į antrąjį turą Šiauliuose vyks: Šakių lopšelio darželio „Berželio“ mažieji, auklėtoja Sonata Kazlauskienė, sveikatos spec. Mantė Barborinienė. Griškabūdiečiai buvo nepralenkiami dviejose amžiaus grupėse 1-4 ir 7-8 klasių, auklėtojos Oresta Naumavičienė ir Karolina Grockienė, sveikatos spec. Loreta Zakarauskienė. Plokštiečių komanda nugalėjo 5-6 klasių amžiaus grupėje, auklėtoja Jolita Puidokienė, sveikatos spec. Edita Zubrickienė.

 

Renginio nuotraukos: http://www.sakiaivsb.lt/9356/sveikuoliu-sveikuoliai-pirmasis-etapas/?rea....

 

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2018 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.