Sveikatingumo stovykla ,,Atostogauju sveikai ir linksmai!”
2016-06-14
Regionas: 
Rokiškis
Renginio data: 
2016-06-06 to 2016-06-10

Vykdant Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą bei bendradarbiaujant su Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru š.m. birželio 6 -10 dienomis Obelių gimnazijoje vyko 5 – 6 klasių mokinių 5 dienų sveikatingumo stovykla ,,Atostogauju sveikai ir linksmai!”. Projektą parengė ir stovyklos veiklas organizavo socialinė pedagogė – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Neringa Pajadienė.

Stovykloje užsiėmimus vaikams vedė lektoriai: Vaidas Arvasevičius, Mindaugas Vidugiris ir Andrius Zaidovas.  Stovykloje vaikai įgijo žinių ir praktinių įgūdžių kaip  tinkamai išsaugoti ir stiprinti fizinę, socialinę, emocinę ir dvasinę sveikatą.

  • Pirmadienį stovyklos dalyviai klausėsi Vaido Arvasevičiaus paskaitos  apie sveikatos stiprinimą ir išsaugojimą bei žaidė komandinius žaidimus.
  •  Antradienį vaikai keliavo į patyriminį žygį kartu su vadovu Mindaugu Vidugiriu. Žygio metu dalyviai suprato kas yra komandinis darbas sudėtingomis gamtos sąlygomis, atrado savo kaip komandos nario stipriąsias puses bei gebėjimus.
  • Trečiadienį mokiniai dalyvavo praktiniame užsiėmime ,,Kaip gyventi sveikai bei laimingai kasdieninėmis sąlygomis”, kurį organizavo socialinė pedagogė – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Neringa Pajadienė.
  • Ketvirtadienį mokiniai vyko į Vilnių susitikti su rytų kovos menų mokytoju Andriumi Zaidovu. Vaikai susipažino su Bujinkan  Japonijos tradicijomis grįstu kovos menu, kuris remiasi principu išlikti emociškai ir fiziškai saugiam bet kur ir bet kada: mokykloje, troleibuse, kieme ar kasdienėse situacijose. Vilniaus Bernardinų sode vaikai išbandė save orientacinėse varžybose.
  • Penktadienį – stovyklos uždarymas. Mokinai turėjo puikią galimybę  praktiškai išbandyti šiaurietiško ėjimo techniką. Sužinojo, kad šis ėjimas yra puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos saugojimo bei stiprinimo forma. Užsiėmimą vedė   Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Valentina Mickienė.

              Vaikus stovykloje lydėjo šauni vadovų komanda:  Jūratė Žilinskienė, Aldona Vasiliauskienė, Gita Kolosovienė, Milda Ščerbickienė.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.