Konkursas "Sveikuolių sveikuoliai" I etapas Rokiškio rajono savivaldybėje
2015-12-01
Regionas: 
Rokiškis
Raktažodžiai: 
fizinis aktyvumas, sveikata
Renginio data: 
2015-12-08 to 2015-12-10
Kaina: 
nemokama

š.m. gruodžio 8 ir 10 dienomis 10 val. Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje vyks mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialisčių  konkursas "Sveikuolių sveikuoliai" I etapas, kurį organizuoja Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Konkurse dalyvauja Rokiškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų 1-4 klasių, 5-6 klasių, 7-8 klasių ir 9-11 klasių komandos.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą. Konkurso uždaviniai: a) skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklų bendruomenėse, b) organizuoti konkursą regiono lygmenyje, c) nustatyti konkurso laimėtojus.

Konkurso I etape dalyvauja komandos, I etape mokyklose užėmusios I vietas. Komandos skirstomos į 5 grupes: ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų, pradinių klasių mokinių, 5-6 klasių mokinių, 7-8 klasių mokinių, 9-11 klasių mokinių ir mokyklai gali atstovauti po vieną kiekvienos amžiaus grupės komandą.

Konkurse "Sveikuolių sveikuoliai" rekomenduojamos užduotys: komandų prisistatymas (iki 3 minučių). Tai gali būti šūkis, skanduotė, dainelė, eilėraštis, gyva figūra, trumpas spektaklis ir kt.; judėjimo užduotis (estafetės, žaidimai, sporto pratimai, sporto žaidimų elementai ir kt.); testas, viktorina, klausimai ir atsakymai sveikos gyvensenos tematika; komandų kapitonų rungtis (judėjimo, pažintinės, loginės ir panašios užduotys);  užduotis žalingų įpročių prevencinės veiklos klausimais; praktinės užduotys sveikos gyvensenos klausimais (debatai, sprendimų priėmimas grupėje ir kita); užduotis žmogaus saugos klausimais (saugus eismas, pirmoji pagalba, elgesys su nepažįstamais žmonėmis ir kita); užduotis mokytojui ir sveikatos priežiūros specialistui.

Vertinimo komisijos išrinkti I etapo nugalėtojai apdovanojami diplomais, padėkos raštais, organizatorių ir rėmėjų dovanomis.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.