Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - menu_set_active_trail() (eilutė 2405/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/menu.inc).
Pamoka apie psichoaktyvias medžiagas
2019-03-05
Tema: 
Narkotikai
Regionas: 
Plungė
Raktažodžiai: 
narkotikai, priklausomybė
Renginio data: 
2019-02-26 to 2019-03-26

2019-02-26 Plungės "Saulės" gimnazijoje Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos specialistas Evaldas Prišmontas pravedė paskaitą apie psichoaktyvias medžiagas. Specialistas kalbėjo apie narkotines, haliucinogeninės medžiagas, stimuliantus. 
Primename, kad reguliarus narkotikų vartojimas – netgi ir trumpą laiką – gali sukelti fiziologinę priklausomybę, o tai reiškia, kad asmuo, liovęsis vartoti narkotikus, patirs fizinius abstinencijos sindromo simptomus. 
Pamoką suorganizavo - alkoholio, tabako ir psichikos prevencijos programos koordinatorė Aurelija Lukočienė kartu su JPSPP koordinatorė.
Dėkojame dalyvavusiems.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.