Klaidos žinutė

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).

narkotikai

2019-03-05
Plungė
Pamoka apie psichoaktyvias medžiagas

2019-02-26 Plungės "Saulės" gimnazijoje Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos specialistas Evaldas Prišmontas pravedė paskaitą apie psichoaktyvias medžiagas.

Skaityti plačiau...
2019-02-05
Plungė
Akcija "Pranešk, kol nevėlu"

Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisijos nariai kartu su Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru bei Plungės rajono Policijos komisariatu organizuoja akciją "Pranešk

Skaityti plačiau...
2017-05-04
Lietuva
Nauja socialinės informacinės kampanijos „Pirmiausia – išklausyk“ medžiaga „Faktai prevencijos specialistams"

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, skatina palaikyti mokslo įrodymais grįstą prevenciją tam, kad vaikai augtų laimingi ir atsparūs neigiamiems rizikos veiksniams.

Skaityti plačiau...
2016-05-22
Vilnius
Diskusija apie psichoaktyvias medžiagas

Kviečiame į  diskusiją „Psichoaktyvu: kas? kodėl? kaip?“, kurioje savo įžvalgomis ir patirtimi dalinsis „MyHero“ Sporto ir sveikos gyvensenos judėjimo idėjinis vadas, sveikatingumo treneris Ignas Bakėjus, prodiuseris ir žinomas didžėjus Vitalijus Pozyriovas-Vaiperis, Vilniaus priklausomybės ligų centro direktoriaus pavaduotoja Aušra Širvinskienė, gydytojas toksikologas Robertas Badaras, psichologė, dirbanti su priklausomybių turinčiu jaunimu, Elena Gaudiešiūtė. Diskusiją moderuos Neringa Čėnaitė.

Skaityti plačiau...
2016-03-30
Biržai
Mokymai "Psichoaktyvių medžiagų poveikis jaunam organizmui"

Balandžio 1 d. Nuo 14:00 iki 19:00 vyks mokymai jaunimui "Psichoaktyvių medžiagų poveikis jaunam organizmui"

Skaityti plačiau...
2016-01-05
Biržai
Kaip pasakyti „Ne“ tabakui, alkoholiui ir kitoms psichoaktyvioms medžiagoms

Alkoholis, tabakas ir narkotikai turi įtakos mūsų fiziniam ir dvasiniam gyvenimui. Šios medžiagos gali paveikti mūsų emocijas, elgesį ir suvokimą.

Skaityti plačiau...
2015-11-17
Varėna
Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio įdiegimas Varėnoje. Projekto viešinimo renginys

2015 m. lapkričio 19 d. Varėnos m. "Ąžuolo" gimnazijoje vyks "Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio įdiegimas Varėnoje" projekto viešinimo renginys.

Skaityti plačiau...
Užsiprenumeruoti RSS - narkotikai
Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.