Rytietiško judesio terapija
2014-10-08
Tema: 
Kita

Nuo rugsėjo mėn. Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja rytietiško judesio terapiją Visagino m. ir Rokiškio rajono gyventojams. Šiuo metu rytietiški šokiai yra labai madingi, labai gražūs ir moteriški. Be to, jie labai naudingi moterims, taip pat skatina tam tikrų ligų gijimu.

Rytietiškų šokių nauda moterims labai plati. Reguliarūs šio meno užsiėmimai tvirtina raumenis, suteikia jiems elastingumo. Rytietiškiems šokiams būdingas ir intensyvus klubų judinimas. Šis pratimas gerina kraujotaką dubens srityje, o tai gerina kiaušidžių ir gimdos gleivinės darbą. Aptakūs ir minkšti judesiai klubais masažuoja vidinius lytinius moters organus. Taigi, rytietiški šokiai – tai puiki pagalba moteriškam organizmui. Taip pat rytietiški šokiai stiprina stuburą, tarps lankstelinių diskų elastingumą. Užsiimant šiais šokiais mažėja svoris, klubai tampa stangrūs, leidžia pritraukti pilvą. Reguliariai šokant, moterys, kenčiančios nuo artrito, gali netgi pamiršti, kas yra skausmas. Įvairių pratimų pagalba išsitempia nugaros raumenys, dingsta nuovargis ir įtampa. Atsiveria krūtinės ląsta, dingsta galvos ar kaklo skausmai, kuriuos sąlygoja įvairūs užspaudimai. Be vidinių organų, šokant rytietiškus šokius, aktyviai veikia rankų raumenys ir pečių juosta. Dėka šių pratimų stiprėja rankų raumenys, o tai teigiamai veikia ir krūtinę, kuri tampa stangri ir patempta.

Derinant tam tikrus šokio elementus – kratymą, plastiką, – pilvo raumenys tampa lankstūs ir judrūs. Oda pilvo srityje netenka celiulito sluoksnio ir tampa stangri. Moteriška figūra palaipsniui tampa harmoninga, atsiranda reikalingi linkiai ir bruožai. Rytietiškų šokių užsiėmimai yra puiki galimybė nuimti stresą.

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2018 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.