Švarios rankos
„Švarių rankų šokis 13“ paskelbti nugalėtojai!
2013-11-20
Tema: 
Kita
Raktažodžiai: 
švara, higiena, konkursas

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau antrus metus iš eilės, kvietė darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas sukurti „Švarių rankų šokį 13“.

Iniciatyva „Švarių rankų šokis“ skirta ugdyti teisingus vaikų rankų higienos įpročius ir į rankų plovimo procesą pažvelgti linksmai.

Šių metų lapkričio 20 d. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) drauge su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija paskelbė  iniciatyvos „Švarų rankų šokis 13“ – nugalėtojus. 

Užsiregistravo apie du šimtus konkurso dalyvių. Visi dalyviai pasirodė šauniai, o svarbiaussiai išmoko teisingai plauti rankas. Iš užsiregistravusiųjų dalyvių buvo atrinkti 19 šauniausiųjų. Kur taip pat pateko ir  Rokiškio rajono Kamajų Antano Strazdo gimnazijos 2-3 klasių mokiniai su visuomenės sveikatos specialiste A. Galvanauskiene. Visi nugalėtojai bus apdovanoti ULAC padėkos raštais, o 19 šauniausiųjų - prekinio ženklo „Margarita“ ekologiškos produkcijos rinkiniais, bei „Vilniaus energijos“ įsteigtais prizais.

Sveikiname nugalėtojus! 

Visus „Švarių rankų šokius 13” galima pasižiūrėti internetinėje svetainėje pagal alfabetą:

http://www.ulac.lt/lt/svariu-ranku-sokis-13-plauti-rankas-gali-buti-link

Daugiau informacijos: www.ulac.lt

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.