Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/menu.inc).
Vote up!
Vote down!

Taškai: 3

Prabalsavai teigiamai

Šiaurietiško ėjimo technika (Pradedantiems)

Medžiaga iš YouTube - Šiaurietiško ėjimo technika (Pradedantiems). Trukmė 5 min. 58 sek. http://www.dealshop.lt Iš Suomijos kilęs šiaurietiškas ėjimas -- sparčiai Lietuvoje populiarėjanti laisvalaikio leidimo, bendravimo ir sveikatos stiprinimo priemonė gryname ore, tinkanti bet kokio amžiaus žmonėms: jauniems, vidutinio amžiaus žmonėms ir senjorams, ypač tiems, kurie dėl sveikatos negalavimų negali bėgioti ar užsiimti kitu sportu. Šiaurietiškas ėjimas, paprastai žinomas kaip ėjimas su lazdomis, -- tai fizinis užsiėmimas, kurio pagrindas -- vaikščiojimas su panašiomis į slidininkų lazdomis.
Kalba: 
anglų
Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.