Klaidos žinutė

User warning: The following module is missing from the file system: turinio_tipai. In order to fix this, put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).
KAI SIELVARTAUJA VAIKAI
2017-09-06
Regionas: 
Lietuva
Raktažodžiai: 
knyga, sielvartas, netektis, pagalba
Renginio data: 
2017-09-06

John W. James, Russell Friedman su dr. Leslie Landon Matthews
Vilnius, 2009

Tai knyga skirta suaugusiesiems, kurie nori padėti vaikams lengviau išgyventi artimųjų mirtį, tėvų skyrybas, augintinio netektį, persikraustymą ir kitas permainas.

Sielvartą vaikui gali sukelti daugybė įvykių, pradedant giminaičio mirtimi ar tėvų skyrybomis ir baigiant kasdieniškesniais dalykais, tokiais kaip persikraustymas ar prarastas mėgstamas daiktas. Kad ir menkas būtų sielvartas ar jį sukėlusi priežastis, svarbu suprasti, kad jūsų mylimas vaikas kenčia, o šioje turiningoje knygoje išsakomos mintys gali ir jam, ir jums padėti.

Johnas W. Jamesas ir Russellas P. Friedmanas dirba su sielvartą išgyvenančiais žmonėmis daugiau kaip dvidešimt metų. Jie yra konsultavę tūkstančius artimųjų netektį patyrusių žmonių. Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje rengia sielvarto įveikos seminarus ir sertifikavimo programas.

Lietuvos medicinos bibliotekos informacija

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.