20 dienų - 20 maratonų - 20 aplankytų mokyklų.
2016-05-12
Regionas: 
Lietuva
Renginio data: 
2016-05-13 to 2016-06-01
Kaina: 
nemokama
Renginys Facebook: Bėgimas per Lietuvos mokyklas

Už laimingesnius vaikus mokyklose! 

Švietimo entuziastas Nerijus Buivydas, 2015 metais atsidariusios Demokratinės mokyklos Vilniuje vadovas bei aistringas bėgikas mėgėjas, meta sau fizinį iššūkį – per 20 dienų nubėgti 20 maratonų, aplankant 20 mokyklų! Šios kelionės tikslas – padėti savo šaliai, atkreipiant dėmesį į švietimo problemas. 

Akcijos tikslai:

  • Atkreipti visuomenės dėmesį, į vaikų savijautą mokyklose;
  • Atskleisti vaikų mintis - ko trūksta, kad jie savo mokykloje jaustųsi laimingesni ir užrašytas idėjas įteikti LR Prezidentei;
  • Pavyzdžiu paskatinti moksleivius daugiau judėti fiziškai ir būti sveikesniais.

Už laimingesnius moksleivius Lietuvos mokyklose! 
Dalyvaujantys moksleiviai startuos su pagrindiniu akcijos inicijatoriumi Nerijumi Buivydu nuo Demokratinės mokyklos iki moksleivių bėgimo finišo vietos (apie 2 km). Tai bus ir Nerijaus bėgimo per Lietuvos mokyklas startas. Kiekvieną dieną jis bėgs po maratoną į vis kitą mokyklą. 
Nuo finišo vietos dalyviai bus parvežti atgal į Demokratinę mokyklą, kur visi dalinsis įspūdžiais ir turės mažą ekskursiją.

KADA? Gegužės 13d., 9:30 val. Dalyvaujantiems ir iki gegužės 11d. į renginį užsiregistravusiems moksleiviams pamokos bus pateisintos oficialiu raštu.

KUR? Startas – Demokratinė mokykla, Moksleivių g. 4, Vilnius. Dalyviai renkasi 8:30 Vilniaus traukinių geležinkelio stotyje, kur su traukiniu visi drauge važiuos į Demokratinę mokyklą. (Kelionės trukmė 9min)

Maršrutas su konkrečiais kiekvienos dienos keliais:
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Q2HF3tYgLpULO2y5Y6R3UjuV2-4

Akcijos pradžia: 2016 05 13.
Pabaiga: 2016 06 01 (Tarptautinė vaikų gynimo diena).

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti: „Facebook“ paskyroje - https://www.facebook.com/begimasperLTmokyklas/timeline

Parengė:
Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro
Visuomenės sveikatos administratorė
Evelina Maziliauskaitė