Pirmoji streso valdymo konferencija Lietuvoje
2016-02-13
Regionas: 
Lietuva
Renginio data: 
2016-04-14
Kaina: 
mokama
Renginys Facebook: Renginys facebook'e

Niekas nesiginčys, jog pavasaris puikus laikas išsilaisvinti nuo neigiamų emocijų ir pasisemti naujų netikėtų įžvalgų. Tad maloniai kviečiame į pirmąją Lietuvoje streso valdymo konferenciją „StressOff“, kuri vyks balandžio 14 d. Vilniuje, konferencijų centre „Vilnius Grand Resort“.

Konferencijoje aukščiausio lygio specialistai, dirbę pačiose įvairiausiose pasaulio šalyse, pasidalins per kelis dešimtmečius sukaupta patirtimi ir žiniomis bei išduos savas paslaptis, kaip pašalinti stresą arba kaip jį paversti pozityvia energija. Konferencijos dalyviai turės galimybę išgirsti apie darbe patiriamos įtampos įtaką sveikatai, pirmuosius streso ir „perdegimo“ simptomus, streso poveikį organizacijos veiklos rezultatams bei patikrintas strategijas, kaip apsaugoti save ir savo komandą nuo neigiamų emocijų bei būti efektyviems pašėlusiai greitame XXI amžiuje.

Konferencija skirta įmonių savininkams, aukščiausio ir vidurinio lygio vadovams, personalo vadovams. Taip pat konferencija bus naudinga aukštą emocinį stresą patiriantiems profesionalams: teisininkams, rinkodaros, komunikacijos, finansų, IT ir kitų sričių atstovams. 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.