Klaidos žinutė

User warning: The following module is missing from the file system: turinio_tipai. In order to fix this, put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).

Man 43 metai ir galva skauda nuo 4 klasės. Per tą laiką niekur nedirbau, nes dirbant skausmas sustiprėja. Pirmą kartą pajutau galvos skausmą su spaudimu po kūno kultūros pamokos. Tyrimai visi padaryti ir nieko nerasta, padėjo xaxas vaistas, tačiau tik du mėnesius. Trečią mėnesį buvo paskirti eglonyl, kurie padėjo sumažinti galvos ir viso kūno skausmą, tačiau po mėnesio skausmas sugrįžo – dar geriu citsloprami, bet nepadeda. Buvo noras pradėti dirbti, bet nuo balandžio 14 dienos nepadeda vaistai, noras dirbti ar eiti kažką daryti – dingo. Ką man toliau daryti? Kartai užeina noras nusižudyti, tablečių prisivalgyti, bet to daryti nenoriu, nors ir gundo kažkas. Smegenys tokį norą siunčia kartais. Kodėl kartais atsiranda beviltiškumas? Esu nevedęs, neturiu vaikų, gyvenu kaime su mama, kuri mane išlaiko. Pats jokių pajamų negaunu. Darbo birža nemoka pašalpos, kaip man gyventi toliau?

Vote up!
Vote down!

Taškai: 0

Prabalsavai teigiamai

Sveiki, yra daug galvos skausmo rūšių. Rašote, kad skausmas trunka apie 3 dešimtmečius, konsultavotės su specialistais, atlikta daug tyrimų ir priežasties nerasta, tai leidžia spręsti, kad skausmas nėra rimtos ligos simptomas. Tačiau vis tiek rekomenduočiau kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris Jus nukreips gydytojo specialisto konsultacijai, turėtumėte pakartoti tyrimus, gauti aiškias išvadas apie galvos skausmą, tuomet, jeigu vaistai nebepadeda ir galvos skausmas trukdo darbingumui, kreiptis su išrašais apie sveikatos būklę į skausmo kliniką, jų, bent jau Vilniuje, yra tikrai nemažas pasirinkimas. Taip pat, jeigu kyla mintys apie savižudybę, rekomenduoju kreiptis psichologo konsultacijai, kuri užtikrina anonimiškumą, nereikia siuntimo ir nelauksite eilėje:
1) Krizių įveikimo centras, Antakalnio g. 97, Vilnius, tel. 864051555, www.krizesiveikimas.lt
2) Centro poliklinika, Pylimo g. 3 – 131, tel. 852527218.
3) Vilties linija, nemokamas tel. visą parą 116 123.
Taip pat rekomenduojami „safeTALK“ savižudybių prevencijos mokymai Vilniaus visuomenės sveikatos biure, Polocko g. 12-2. Tel. (8-5) 271 1244, mob. 8 652 07020, Darbo laikas: I – IV – 7.30 val. – 16.30 val., V – 7.30 val. – 15.15 val. http://www.vvsb.lt .

Į klausimą atsakė:

Daiva Dvareckytė
Šeimos gydytoja

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.