Nesuprantu kas man vyksta, kai pavartojau "ekstazy" tabletes. Kas tai gali būti?

Aš tik antrą kartą bandžiau todėl nesuprantu kas gali būti jei prieš savaitę vartojau ekstazy tabletę, vieną pusę jos per valandą, o paskui ir kitą. Kai viskas baigėsi, '' atkodai'' vis nepraeina, tas galvos '' išsijungimas'' nors atrodo pagerėja bet neilgam, kaip sakant galvoti ir atsakyti kažkam į koki klausimą lengva, bet su nuotaika gan sunku suprasti. Ne visad gera būna negu prieš tai kol nevartojau. O kažin gali būti jei dar ir kanapės kartu su ekstazy labai paveikė suvokimo jausmą smegenyse, man atrodo kad kiekviena diena einasi geryn bet pasirodo neilgam. Net pagalvojęs nusiviliu, nors tik norėjau truputį '' atsipalaiduoti'' nuo rutinos. Tiesiog net nežinau ar įmanoma atstatyti smegenų veiklą, kad viskas grįžtų į vėžes...

Pavartojus „ekstazy" tabletes, būsena, kurią jūs vadinate „atkodais" gali trukti ir iki dviejų savaičių. Pasistenkite daugiau laiko skirti poilsiui, miegui, savaitgalį pabūti ramioje aplinkoje, nevartoti jokių psichoaktyvių medžiagų, gerti daugiau vandens. Daugiau informacijos ir patarimų galima rasti: https://youngwave.net/atmintines/".

Taip pat, galite kreiptis į Apsinuodijimų biurą (www.apsinuodijau.lt), jie turi toksikologus, kurie galėtų jums padėti.

Telefono numeris: 852362052, ši linija veikia visą parą.

Į klausimą atsakė:

Dr. Aušra Širvinskienė
Direktoriaus pavaduotoja
Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.