Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/menu.inc).

Mano tėvai yra alkoholikai. Nors aš daug jiems padedu, jie nenustoja vartoti alkoholio. Ką galėčiau daryti, kad geriau jausčiausi?

Mano tėvai yra alkoholikai. Nors aš daug jiems padedu, jie nenustoja vartoti alkoholio. Ką galėčiau daryti, kad geriau jausčiausi?

Tau labiausiai padėtų pokalbis su žmonėmis, kuriais labiausiai pasitiki - galbūt yra kas nors iš giminių, kurie gali padėti, mokytojas, mokyklos psichologas, socialinis pedagogas. Svarbiausia, kad pasakytum apie savo sunkumus ir klaustum patarimų.. Gali prisijunkti prie alkoholizmu sergančių žmonių artimųjų bendrijos: http://www.al-anon.lt. Ten sužinosi daug naudingos informacijos ir galėsi pasikalbėti su žmonėmis, kurie yra panašioje situacijoje kaip ir tu.

Į klausimą atsakė:

Lina Kalinauskienė
Antakalnio poliklinikos psichologė
Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.