Individuolios psichologo konsultacijos - kur jas rasti?

Laba diena, norėčiau pasiteirauti, ar per Jūsų organizaciją būtų galimybė gauti individualias psichologo konsultacijas? Ar jos būtų mokamos?

Labas, dėkui už klausimą. Psichologo paslaugos Lietuvoje tampa yra vis labiau prieinamos, žinoma, pasiūla skirtinguose miestuose nėra vienoda. Iš klausimo negaliu nuspėti, kuriame mieste ieškai psichologo paslaugos, bet 

bendrai yra nemažai vietų į kur galėtum kreiptis. Vilniuje, Antakalnio poliklinikos jaunimo kabinetas teikia jaunimui iki 29 metų nemokamas paslaugas, tas pats galiotų, jeigu kreiptumeisi ir į kitų miestų poliklinikas ar psichikos sveikatos centrus. Jeigu aktualu psichologo paslaugos Kaune, rekomenduočiau kreiptis į www.ppkc.lt, kur miesto gyventojams yra teikiamos nemokamos psichologo paslaugos. Šiuo metu kiekviename mieste vyksta puikus projektas skirtas teikti nemokamas psichikos sveikatos stiprinimo paslaugas to miesto gyventojams, rekomenduočiau kreiptis į įstaigą tavo mieste https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/seima-ir-vaikai/seimos-politika/kompleksines-paslaugos-seimai. O jeigu vistiek sunku kažką rasti, gali brūkštelti laišką man asmeniškai info@psichologunamai.lt  trumpai apibūdindamas savo situaciją, nukreipsiu pas kolegas. Svarbiausia, kad turi ryžto asmeniniams pokyčiams, o kur tą daryti tikrai rasi. Tik atmink, jeigu dėl kažkokių priežasčių pirmieji susitikimai su psichologu buvo nevykę, nemesk savo noro, kreipkis į kitą ir judėk toliau.

Į klausimą atsakė:

Liudas Švipas
Psichologas
Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.