Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/menu.inc).

Ar reikėtų pasitikrinti prieš pirmus lytinius santykius?

Lytinių santykių dar neturėjau, bet galvoju gal vis tiek reikėtų pasitikrinti prieš pradedant santykiauti su savo antrąja puse?

Laba diena, neturint lytinių santykių (oralinių, analinių, vaginalinių), tikrintis dėl lytiškai plintančių ligų nėra būtina. Vis dėlto jei pageidaujate, galite tai atlikti pas gydytoją dermatovenerologą. Jeigu jaučiate nemalonius simptomus ar diskomfortą šlapinantis, verta surinkti rytinį šlapimą ir atnešti ištyrimui į laboratoriją. Tai galite atlikti pas savo šeimos gydytoją. Gydytojas įvertinęs jūsų nusiskundimus ir tyrimo rezultatus rekomenduos, ką daryti toliau.

Į klausimą atsakė:

Agnieška Ieva Banaitė
Šeimos gydytoja
Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.