Ar man depresija?

Jau apie 2 metus nebesijaučiu laiminga. Ir priežasčių dėl ko būti nelaimingai vis daugiau. Nebesiseka mokytis, nesutariu su draugais, pykčiai su tėvais, nekenčiu savęs. Neperseniausiai pradėjau pjaustytis. Didžiąją laiko dalį miegu. Mokslo metais eidavau miegot apie 12h keldavausi 7h ir grįžusi iš mokyklos miegodavau, dėl to praleisdavau popamokinę veiklą. Beveik kasdien verkiu, jaučiuosi liūdna, pikta, prislėgta arba tuščia.

Sveiki,

Labai svarbu, kad ieškote atsakymų ir siekiate geriau suprasti savo būseną. Iš jūsų laiško matyti, kad dabartinė savijaute tęsiasi jau kuris laikas – nesijaučiate laiminga, jaučiatės prislėgta, pikta ir tuščia. Didžiąją laiko dalį miegate, netgi kyla noras save žaloti. Šie jūsų išvardyti simptomai yra svarbus ženklas, rodantis, kad jums reikėtų pasikonsultuoti su specialistu – psichologu ar psichiatru.

Pasikalbėjus, specialistas galėtų išsamiau įvertinti jūsų būseną bei paskirti tinkamas rekomendacijas jūsų būsenos gerinimui. Jeigu esate iš Vilniaus, galite apsilankyti pas Antakalnio poliklinikoje budinčius psichologus be išankstinės registracijos. Daugiau informacijos apie tai čia: 
http://www.antakpol.lt/go.php/lit/img/264

Nelikite viena su savo sunkumais.

Į klausimą atsakė:

Milda Vickutė
Psichologė
Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.