Interaktyvios diskusijos su žinoma iniciatyvos "Dydis nesvarbu" įkūrėja Giedre Valavičiūte!
2017-11-28
Tema: 
Kita
Regionas: 
Klaipėdos m.
Renginio data: 
2017-11-28

Š. m. lapkričio 29 d. 9.50 val. Klaipėdos "Gedminų" progimnazijoje, lapkričio 30 d. 13.05 val. Klaipėdos "Verdenės" progimnazijoje ir gruodžio 1 d. 12.10 val. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje vyks paskaita - interaktyvi diskusija "Pasitikėjimas savimi - nauja mada!", kurią vesianti žinoma tinklaraštininkė ir iniciatyvos "Dydis nesvarbu" įkūrėja Giedrė Valavičiūtė su moksleiviais pasidalins savo patyrimais, su kuriais susidūrė keliaudama meilės sau ir pasitikėjimo savimi link.

Trumpai apie paskaitą:

Kas yra tobulumas? Ar tikrai modeliai ir aktoriai yra tobuli? Tobulai netobulas. Ar tai egzistuoja?
Kaip man išmokti pasitikėti savimi?
Meilė sau. Kas tai?
Kodėl man neturėtų rūpėti, ką kiti pagalvos apie mane?
Kiek daug įtakos gyvenime turi išorinis grožis?
Apie tai ir dar daugiau išgirsite paskaitos metu. Lektorė dalinsis savo patirtimi, papasakos kaip jai sekėsi susidoroti su patyčiomis ir savęs nekentimu mokykloje ir, žinoma, kaip išmoko mylėti
savo netobulumą. Patikėkite - tai įmanoma!

Trumpai apie lektorę:

„Visą savo gyvenimą buvau stambi mergina, kuri mokykloje patyrė daug patyčių, bet kartu tai man nesutrukdė pamilti save ir turėti daug draugų. Pabaigusi mokyklą studijavau mediciną, o vėliau reklamą, todėl puikiai žinau, kas sukuria tobulumą ir mūsų visų norą tokiais būti.
Jau tris metus garsiai socialiniuose tinkluose, žurnaluose ir televizijoje dalinuosi savo pavyzdžiu, kaip galima mė-gautis gyvenimu būnant netobulu ir neatitinkant stereotipų. Nepasitenkinimas savo kūnu gan ilgai buvo mano mintyse ir širdyje. Dėl to, bijodama, ką kiti pagalvos apie mane, praleidau labai daug įdomių galimybių ir links-mybių. Tačiau atėjo diena, kai supratau, kad mes visi esame skirtingi ir tuo gražūs. Dėl šios priežasties mes turi-me džiaugtis savo netobulumais, kurie daro mus išskirtiniais ir įdomiais kitiems.“

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

 

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.