Nemokamos sveikatinančios veiklos džiugins visą lapkritį!
2017-11-10
Tema: 
Kita
Regionas: 
Klaipėdos m.
Renginio data: 
2017-11-10

Nemokamų veiklų kalendoriaus „Ir kūnui, ir sielai“ rengėjai lapkričio mėn. ir vėl pažėrė sveikatinančių veiklų pasiūlymų. Senjorai, darbingo amžiaus žmonės, vaikai, šeimos, besilaukiančios mažylio ir t.t. – visi atras kažką sau tinkamo. Paskaitos, fizinio aktyvumo užsiėmimai, muzikos terapija ir kt. – belieka išsirinkti ir dalyvauti!

Norinčius laisvalaikį praleisti fiziškai aktyviai, Klaipėdos m. VSB specialistai kviečia jungtis prie itin daugelio mėgstamų veiklų kaip kalanetika, zumba, šokių pamokos, mankštos su treniruočių volais, kamuoliukais ir elastinėmis juostomis, šiaurietiškojo ėjimo pamokų po atviru dangumi, stuburo stabilizavimo pratimų ir t.t. Ypatingas dėmesys skiriamas ir žmonėms, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis bei cukriniu diabetu. Šios tikslinės grupės nariams taip pat siūlome dalyvauti  jiems skirtose mankštose su kineziterapeutu, išbandyti šiaurietiškąjį ėjimą ir kitas aktyvias veiklas.

Rūpintis fiziniu kūnu būtina, bet nederėtų pamiršti ir emocinės sveikatos! O ją puoselėti siūlome kartu su muzikos terapijos užsiėmimais, vyksiančiais kiekvieną antradienį 18.30 val. studijoje „Dabartis“. Kas nėra susidūręs su šios terapijos teikiama nauda, informuojame, kad tai puiki priemonė atsipalaiduoti po kasdienių darbų ir bent trumpam pamiršti visus rūpesčius. Šiuose užsiėmimuose laukiami visi, kas mėgsta muziką. Taip pat siūlome išbandyti teatro mankštą suaugusiems, kuri vyks kiekvieną lapkričio sekmadienį 18.00 val. bei viešo kalbėjimo ir lyderystės klubo „Toastmasters Klaipėda“ užsiėmimus, kurių metu, kaip teigia organizatoriai, jaukioje ir saugioje aplinkoje mokysitės susidraugauti su auditorijos baime, lavinsite viešojo kalbėjimo bei lyderystės įgūdžius, būsite aktyvūs klausytojai ir treniruosite gebėjimus suteikti konstruktyvų grįžtamąjį ryšį. Kuo šis klubas yra susijęs su sveikata? Tai socialinių igūdžių lavinimas, ryšių plėtimas, geros emocijos klube, paskatinimas, palaikymas. Žmonės įgyja pasitikėjimo savimi, savitvardos, ugdomas sąmoningumas, sukuriama geresnė dvasinė būsena. Šie užsiėmimai vyks lapkričio 14 ir 28 d. 18.15 val. viešbutyje „Green Park Hotel“.

Specialūs pasiūlymai vaikams ir jaunimui! Aikido, teatro meno užsiėmimai, muzikos kūrimo ir dainavimo dirbtuvės – visos šios veiklos orientuotos į tam tikrų jaunimo įgūdžių lavinimą.  Aikido užsiėmimai padės sustiprėti, išmokti gynybos principų ir įgyti pasitikėjimo savimi. Teatro meno užsiėmimuose lavinamas raiškus ir taisyklingas kalbėjimas, taip pat ugdomas pasitikėjimas savimi,  mokomasi įveikti scenos baimę, ugdomi savo kūno ir emocijų valdymo įgūdžiai, skatinamas laisvesnis bendravimas su kitais žmonėmis.

Uostamiesčio tėveliams, kaip ir įprastai, taip pat siūlome daugybę nemokamų užsiėmimų. Mankštos nėščiosioms, mankštos su kūdikiais, įvairios paskaitos suteiks naudingų žinių tiek besilaukiančioms, tiek jau turinčioms vaikų šeimoms. Naujiena! Lapkričio mėnesį kiekvieną penktadienį 17.30 val. menų dirbtuvėse „Aš Čia“ vyks pojūčių mankšta šeimoms.

Spalio mėnesį pasirodžiusias „Circle“ treniruotes ir svorio kontrolės programą jau spėjo pamėgti daugybė žmonių, todėl ir lapkritį kviečiame išbandyti šias fizinio aktyvumo formas bei svorio metimo programą, kas dar nespėjote. Primename, kad „Circle" treniruotės skirtos tiems, kam atsibodo įprasti užsiėmimai, norintiems pagerinti savo gyvenimo kokybę, mesti sau naują iššūkį. Šios treniruotės ugdo jėgą, greitį, ištvermę ir koordinaciją, padeda norintiems atsikratyti nereikalingų kilogramų, treniruojamos visos raumenų grupės. Svorio kontrolės treniruočių (lieknėjimo programos) metu dirba visos raumenų grupės, gerėja koordinacija, ištvermė, lankstumas, jėga. Siekiama, kad kūnas būtų prisitaikęs prie fizinio krūvio ir kasdienės veiklos. Didesnis nei vidutinis treniruočių intensyvumas padeda greičiau pasiekti norimų rezultatų per trumpesnį laiką. Treniruojantis nuolat, pagerėja kraujotaka ir medžiagų apykaita probleminėse kūno vietose, tokiu būdu kovojama su celiulitu. Treniruotės puikiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms.

Lapkričio 20 - 26 d. bus minima suaugusiųjų švietimo savaitė. Įvairios įstaigos ir organizacijos, prisidėdamos prie šios savaitės minėjimo, organizuos renginius, skirtus išmokti kažką naujo, susipažinti su įvairiomis naujomis veiklomis. Klaipėdos m. VSB, prisidėdamas prie šios savaitės minėjimo, specialiai nemokamų veiklų kalendoriuje išskyrė skiltį su papildomomis veiklomis ir kviečia visus suaugusiuosius pasimokyti šiaurietiškojo ėjimo, kuris vyks Klaipėdos m. VSB kiemelyje, bei šbandyti kitas veiklas.

NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIUS

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.