Kviečiame į "Tėvelių mokyklą"!
2016-11-02
Regionas: 
Klaipėdos m.
Raktažodžiai: 
paskaitos tėveliams, mankšta
Renginio data: 
2016-11-07

Naujos gyvybės laukimo džiaugsmas šildo širdį net ir žvarbiausią rudens vakarą, o galimybę užduoti rūpimus klausimus, pasiklausyti paskaitų aktualiomis temomis uostamiestyje suteikia Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojama „Tėvelių mokykla“. Lapkritį suplanuotos šešios nemokamos paskaitos aktualiomis ir itin naudingomis temomis. Visas paskaitas tėveliai nesunkiai gali suderinti su darbu, nes visų užsiėmimų pradžia – 17.15 val.

Paskaitų temos:

  1. „Gimdymas“ (lapkričio 09 d. 17:15 val., lektorė S. Kaunienė).
  2. „Saugi namų aplinka“ (lapkričio 14 d. 17:15 val., lektorius J. Baltrūnas).
  3. „Kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“ (lapkričio 15 d. 17:15 val., lektorė V. Dajorienė).
  4. „Pogimdyvinė depresija ir jaunos šeimos psichologija“ (lapkričio 17 d. 17:15 val., lektorius M. Radušis).
  5. „Nėščiųjų ir vaikų dantų priežiūra“ (lapkričio 21 d. 17:15 val., lektorė E. Pudžemienė).
  6. „Naujaginio ir kūdikio maitinimas“ (lapkričio 23 d. 17:15 val., lektorė I. Būtienė).

Naują susitikimų su tėveliais ciklą lapkričio 07 d. pradės gimdymo temai skirta paskaita. Antrosios paskaitos metu bus kalbama apie tai, kokia turėtų būti saugi namų aplinka, kad mažyliai juose būtų saugūs ir nepatirtų traumų.

Lapkričio 15 d. būsimieji tėveliai turės galimybę daugiau sužinoti apie kūdikio priežiūrą pirmaisiais jo gyvenimo mėnesiais. Kitos paskaitos metu auditorija bus supažindinta su jaunos šeimos psichologija ir sunkumais, su kuriais gali susidurti kiekvienas, kai į pasaulį pasibeldžia nauja gyvybė.

Kaip rūpintis nėščiųjų ir vaikų burnos higiena, kad jūsų akis džiugintų sveika vaikų šypsena, galėsite sužinoti lapkričio 21 d. organizuojamoje paskaitoje, o paskutinėje šio mėnesio paskaitoje ne mažiau vertingos informacijos apie naujagimio ir kūdikio maitinimą tėveliai turės galimybę išgirsti iš kvalifikuotos žindymo specialistės.

Būsimosios mamos neturėtų apsiriboti vien žinių kaupimu – būtina nepamiršti ir kūno stiprinimo. Mankštos nėščiosioms vyks lapkričio (02, 09,16 –dienomis) trečiadieniais 11.00 val. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro patalpose.

Į „Tėvelių mokyklėlę“  ir „Nėščiųjų mankštas“ būtina registruotis tel. (8 46) 311551, mob. (8 64) 093340, el. paštu iveta@sveikatosbiuras.lt. Susitikimai ir mankštos vyks Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro patalpose, trečiajame pastato aukšte (Taikos pr. 76, buvusi Vaikų poliklinika).

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.